вт, 19/янв./2021

Реставрація та відновлення елементів ходової

КОМПАНІЯ PSE СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА РЕСТАВРАЦІЇ ТА ВІДНОВЛЕННІ ЕЛЕМЕНТІВ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛІВ. СЕРЕД ПОСЛУГ КОМПАНІЇ ТРЕБА ЗАЗНАЧИТИ НАСТУПНІ РОБОТИ:

  • РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ КУЛЬОВИХ ОПІР;
  • РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РУЛЬОВИХ ТЯГ;
  • РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РУЛЬОВИХ НАКОНЕЧНИКІВ;
  • РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ РУЛЬОВИХ СОШЕК ТА МАЯТНИКІВ;
  • РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ КУЛЬОВИХ ПАЛЬЦІВ АМОРТИЗАЦІЙНИХ СТОЄК;
  • ВИГОТОВЛЕННЯ САЙЛЕНТБЛОКІВ ПІДВІСКИ З РЕЗИНИ;
  • ВИГОТОВЛЕННЯ САЙЛЕНТБЛОКІВ ПІДВІСКИ З ПОЛІУРЕТАНУ.

НА УСІ ВИДИ РОБІТ ПО ВІДНОВЛЕННЮ НАДАЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ АБО 20 ТИС.КМ. ПРОБІГУ АВТО.

ВАРТІСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ КУЛЬОВИХ З'ЄДНАННЬ ВІД 150 ДО 600 ГРИВЕНЬ. ВАРТІСТЬ ВИГОВЛЕННЯ САЙЛЕНТБЛОКІВ ВІД 350 ДО 1200 ГРИВЕНь. ВАРТІСТЬ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАЖКОСТІ РОБІТ.

untitled

Відновлення (реставрація) кульових опор полягає в усуненні вільного ходу "люфта" кульового пальця відносно корпусу кульової опори. У 100% випадків цей вільний хід з'являється із-за усадки полімерного вкладиша, внаслідок чого кульова починає "стукати" і підлягає заміні, найчастіше у зборі здорогим важелем.

Дослідним шляхом доведено, що у будь-якій кульовій опорі будь-якого виробника завжди є присутнім повітряний проміжок 3-8 мм, який обмежує термін служби цього виробу. Виробники цих запчастин пояснюють наявність проміжку технологією складання на конвеєрі. Таким чином, у будь-якійкульовій опорі з моменту виготовлення закладений прискорений знос, який ми усуваємо і запобігаємо на тривалий час за допомогою високоміцного полімеру - поліамід Б6.

untitled

Запис на відновлення та реставрацію елементів ходової

Ви маєте можливість скористатись послугою запису на відновлюючий ремонт автомобілю в режимі on-line.

Автівки, які записані через наш сайт мають приорітет в черзі на нашому сервісному центрі.

В коротший термін, після надсилання замовлення, працівники нашого сервісу звяжуться з Вами для узгодження кращого часу обслуговування.

Ваше ім'я *
Ваша E-mail адреса
Контактний телефон *
Модель та марка автомобілю *
Що відновлюємо:
          

Додатково:

Впишите буквы и/или цифры, отображаемые на картинке captcha

У переважній більшості випадків, в підвісці будь-якого автомобілю, в першу чергу, виходять з ладу кульові опори.Біля 90% кульових опор в автомобілях іноземного виробництва після 2005 року випуску, є невід'ємною частиною дорогого важеля підвіски (вартість важеля від100 до 800$).

Наша технологія дозволяє якісно і швидко відновити зношену кульову опору з гарантованим ресурсом пробігу.

Час, необхідний для ремонту, залежить відрозміру (легковий автомобіль/спецтехніка) і стану кульової опори і складає від 20 до 40 хвилин. Робота виконується тільки на знятому з автомобіля вузлі. Після зняття іустановки важелів необхідно виконати перевірку розвал/сходження.

untitled

Капролон В (Поліамід 6 блоковий) марки А, по ТУ 6-05-988-87 відомий декілька десятиліть. Постійний розвиток технології виробництва капролона дозволив істотно поліпшити його якість, у тому числі понизити внутрішню напругу, а також створити декілька різних різновидів матеріалу. Капролон -полімер, призначений для використання в промисловості якантифрикційний матеріал. Капролон використовується привиробництві: машин, верстатів, в металургійній і харчовійпромисловості.

З капролона після обробки за допомогою верстатів виготовляють великий перелік деталей, як в новомуустаткуванні, так і при ремонті різних вузлів і механізмів. Капролон відмінно замінює бронзу у вузлах обертання підшипників ковзання, а також в інших вузлах з підвищеним тертям.

З капролона роблять: шківи і втулки для вантажо підіймальних механізмів, колеса і ролики для гідравлічних візків, транспортерів, конвейеерних ліній.

  • шестерні, зірочки, штовхальники, черв'ячні колеса дляавтоматичних ліній розлива і закупорювання різних рідин вскляну тару;
  • шнеки, диски і ножі для подання харчової сировини вмясопереробці, на кондитерських виробництвах.

Капролон має дуже низький коефіцієнт тертя по металу. Ависока стійкість до зносу, у тому числі і при

роботі в середовищі, що має абразивні частки, дозволяє ефективно використати його в агресивних умовах.

Деталі з капролону майже на порядок легше за сталеві ібронзові вироби, замість яких вони встановлюється, цедозволяє збільшити термін міжремонтного пробігу в 2 рази.
Капролон не корозує, його застосування дозволене при виробництві харчових продуктів та при контакті з питною водою.


Вход